Düzce’de toplu ulaşım sistemine büyük ve önemli bir adım atılarak Düzce Belediyesi iştiraki ile kurulan Ulaşım A.Ş. yeni hizmet binası ve garajına kavuşmak için gün sayıyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Düzce’nin ulaşım operasyon merkezini modern hale getiriyoruz.” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de ulaşımın kalitesini ve verimini artırmak için kurulan Ulaşım A.Ş.’nin yeni hizmet ve garaj inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Düzce de sebze ve meyve hali yanında ki 8 dönümlük arazide inşaatı başlatılan yeni garaj ve hizmet binası hakkında bilgi veren Başkan Özlü, “Sebze ve Meyve Halinin yanındaki alanda iki katlı idari bina, otobüslerin ve şoförlerin sürekli denetlendiği denetim ofisi ve şoförlerimizin seferlerini bekleyebilecekleri bir bina inşa ediyoruz. Araçlar bu alanda her gün düzenli olarak yıkanıp dezenfekte de edilecek. Bu garajda otobüslerimiz her gün denetime girecek. Kurulan takip sistemi ile modern ve kaliteli hizmet anlayışını vatandaşlarımıza sunmuş olacağız” şeklinde konuştu.

“KARMAŞANIN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ”

“Düzcemizin ulaşımında yeni yüzleri olan otobüslerimizi yeni garajına taşıyarak pazaryerindeki karmaşasının önüne geçeceğiz” diyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bu yeni ve modern tesiste şoförlerimizi de unutmadık. Gün boyunca yorulan şoförlerimiz, bekleme binasında tüm ihtiyaçlarını giderebilecek. Toplantı salonun da olduğu kurum binasında eğitimler de verilecek” dedi.

Ulaşıma Modern Tesis
Ulaşıma Modern Tesis
Ulaşıma Modern Tesis