Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Şehrin Kalbinde Büyük Dönüşüm” sloganı ile başlayan Kent Estetiği Projesi’ne yönelik yapılan çalışmaları yakından takip ediyor. Yapılan son çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Özlü, caddede yapılan çalışmalara hoşgörü ile yaklaşan tüm esnaf ve vatandaşlara da ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Uygulamanın tamamlanması ile caddenin çok nezih bir alana dönüşeceğini belirten Başkan Özlü, “Mayıs ayı başında başlattığımız Kent Estetiği Projesi hızla ilerliyor. Yapı Kredi Bankası ile Düzce Belediyesi arasındaki bölümde taş örme çalışmalarımız devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu da Valilik önü ve Ziraat Bankası arasında kalan kısım için altyapı çalışmalarına başladık. İnşallah kısa süre içerisinde orada da taş örme çalışmalarına başlayacağız.

Taşlar örüldükten sonra kent mobilyaları ve ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirilecek. Son olarak da kademeli bir şekilde cephe giydirme işlemlerine başlayarak caddedeki çalışmalarımızı noktalayacağız.”açıklamasında bulundu.

Caddede devam eden çalışmalar nedeniyle esnaf ve vatandaşların mağdur olmamaları için yoğun çaba sarf ettiklerini de hatırlatan Başkan Özlü, bölge esnafı ve vatandaşlarına teşekkürlerini sundu.

Özlü’den Kent Estetiği Projesine Yakın Takip