Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Toplu taşımada Düzcelilerin hizmetine sunulacak 100 yeni aracın devreye alınması için yapılacak törene katılmak üzere dün Düzce’ye geldi.

ÖZHASEKİ DÜZCE’DEKİ PROJELERİ YAKINDAN İNCELEDİ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin ilk ziyareti Düzce Belediye Başkanlığı oldu. Özhaseki’yi Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri karşıladı. Özhaseki, Düzce Belediyesi Kültür Merkezi Binasında bulunan maske üretim atölyesini ziyaret ederek çalışan personele kolaylıklar diledi.

Özhaseki, Ak Parti İl Teşkilatının ziyareti sonrasında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile birlikte belirlenen program dahilin de Düzce Belediyesi’nin çalışmalarını yerinde inceledi.  Millet Bahçesi 1. Ve 2. Etap Proje alanı, Hecinler Katı Atık Çöp Entegre Tesisi ve yapılması planlanan projelerin yerlerinde incelemelerde bulunarak görüşlerini bildirdi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki , kendi tecrübelerini de aktararak, “Düzce Belediyesi’nin yapacağı güzel ve hayırlı olan tüm çalışmalarda Genel Merkez olarak yanlarında bulunacak ve destekçisi olacağız” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’de, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye Düzce Belediye’sinin faaliyetleri ile ilgili bilgiler vererek desteklerinden ötürü kendisine teşekkür etti.

Özhaseki’den Başkan Özlü’ye Tam Destek Özhaseki’den Başkan Özlü’ye Tam Destek Özhaseki’den Başkan Özlü’ye Tam Destek Özhaseki’den Başkan Özlü’ye Tam Destek