Düzce Meydanlar Şehri Olacak

Düzce Belediyesi’nin en prestijli projeleri arasında yer alan Kent Estetiği Projesi’ne dair çalışmalar aralıksız devam ediyor. Başkan Özlü şehre değer katacağı düşünülen proje hakkında yaptığı açıklamada Düzce’nin meydanlar şehri olacağının altını çizdi.

Kent Estetiği Projesi ile Düzce’nin kalbine kalıcı eser bırakmak istediklerini her fırsatta dile getiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, caddede yapılan faaliyetleri yakından takip edip, projeye verdiği önemi gösteriyor.

Anıtpark Meydanı ve valilik önündeki havuz ve çevresine yapılacak ağaçlandırma ve havuz hakkında belediye ekipleri ile görüşen Başkan Özlü, bu alandaki çalışmaların bir an önce tamamlanması gerektiğini dile getirerek projeyi yürüten ekiplere, “ Titiz olun ancak kısa sürede projeyi tamamlayın. Vatandaşımızı bekletmeyin.” şeklinde konuştu.

“ŞEHRİN GÖZ BEBEĞİ OLACAK PROJE”

Yaptığı açıklamada, Düzce’nin gözbebeği olarak nitelendirilen İstanbul Caddesinde kalıcı dönüşüme imza attıklarını kaydeden Başkan Özlü, “ Arkadaşlarımız titizlikle ve özenle çalışmalarını yapıyorlar. Biz de her fırsatta hem sahada hem de masa başında projenin son durumunu takip ediyoruz. Düzceliler, proje tamamlandığında gururla ve mutluluk içinde İstanbul Caddesinde gezebilecekler. Proje ile Düzce’nin meydanları da artacak. Böylelikle meydanlar şehri olacağız.” dedi.