2021 yılı Emlak Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergisinin ilk taksit ödeme süresi mayıs ayı sonunda doluyor. Düzce Belediyesi vergilerin 3 yolla ödenebileceğini hatırlattı.

Düzce Belediyesi 2021 yılı Emlak Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergisi ödemelerinin son gününün 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü olduğunu hatırlattı. Vatandaşların vergilerini 3 yolla ödeyebilecekleri kaydedildi.

Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, hafta içi mesai saatleri içerisinde Düzce Belediyesi hizmet binası ödeme veznelerinde 10.00-16.00 arası, Bahçeşehir tahsilât veznesi ile Konuralp Ek Hizmet Binasında ise 10.00-15.00 arası vergi ödemesi yapılabileceği belirtildi.

Vatandaşların tahsilât bürolarının yanı sıra internet üzerinden de vergilerini kolayca yatırabileceklerinin ifade edildiği açıklamada, Belediyenin resmi internet sayfasında www.duzce.bel.tr linki üzerinden tüm vergi ve su ödemelerini gerçekleştirebilecekleri, ayrıca Halkbank şubelerinden de vergilerini ödeyebileceklerinin bilgisi paylaşıldı.

Vatandaşların Su borcuna yönelik ödemelerini, ONLİNE veya OTOMATİK ÖDEME talimatıyla yapabilecekleri bankalar;

HALK BANKASI

                          ONLİNE

AKBANK  ONLİNE
FİBA BANKA

                         ONLİNE

KUVEYTTÜRK  ONLİNE
VAKIF KATILIM

                           ONLİNE

PTT  ONLİNE
FATURAMATİK

                            ONLİNE

QNB FİNANS ONLİNE  ONLİNE
ZİRAAT BANKASI

                          ONLİNE

DENİZBANK  ONLİNE
ŞEKERBANK

OTOMATİK ÖDEME

VAKIFBANK OTOMATİK ÖDEME
İŞ BANKASI OTOMATİK ÖDEME
TEB OTOMATİK ÖDEME
TÜRKİYE KATILIM FİNANS OTOMATİK ÖDEME
YAPI KREDİ OTOMATİK ÖDEME
GARANTİ BANKASI OTOMATİK ÖDEME
AKTİF BANK OTOMATİK ÖDEME

Yapılan açıklamada, Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinin Halk Bankası TR23 0001 2009 3270 0007 0000 03 İBAN havale veya EFT ile ödenebileceği ayrıca 228378 numaralı Posta Çeki hesabı üzerinden de ödeme yapabilecekleri belirtildi.

Belediye' den ilk taksit duyurusu