Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’ye yepyeni cazibe merkezleri kazandırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 20 yıl süre ile Düzce Belediyesi tarafından kiralanan ve bir mesire alanı haline getirileceği duyurulan Muncurlu Park Gölet, yatırımcılarını bekliyor.

149 dönümlük alanı kapsayan arazi içerisinde spor tesis alanları, VİP misafirlere yönelik tesis, serbest oyun alanları, gözlem kuleleri, 2 bin kişilik amfi, piknik alanları, zip-line hattı, otopark, lokanta ve düğün salonu yer alacak.

C Tipi Mesire Alanı statüsünde bulunan ve yer aldığı bölgenin en çok tercih edilen mesire alanlarından biri olacağı düşünülen, Muncurlu Park Gölet için yatırımcılara çağrı yapan Başkan Özlü, “Sosyal yaşam alanlarını artırarak alternatifler üretmeye çalışıyoruz. Düzce’miz turizm açısından çok zengin.”

“Biz de bunu en iyi şekilde değerlendirerek hemşerilerimize ve il dışından gelecek olan misafirlerimizin kullanımına açmak istiyoruz. Muncurlu Park Gölet’i de 20 yıllığına kiraladık ve sosyal yaşam alanlarına bir alternatif daha ekledik. Cazibe merkezi olacağına inandığımız bu alanın, yatırımcı eliyle ilimizin turizmine alternatif bir değer olarak kazandırılmasını istiyoruz” dedi.

Başkan Özlü, bu alanın yatırıma açılması ile hem Düzce’nin hem de bölgesinin en önemli alanlarından biri olacağına işaret ederek, Muncurlu Park Gölet hattının çok yönlü bir proje olacağının altını çizdi.

Başkan Özlü’den Düzce’li Yatırımcılara Çağrı